Orkiestra – ogłoszenie

ORKIESTRA

Zajęcia odbywają się w środy 17.30-19.05

Zebranie organizacyjne z rodzicami 5.09 (piątek) godz. 17.00.

Po zebraniu proszę zgłosić się po odbiór materiałów nutowych które należy samodzielnie przygotować na pierwsze zajęcia.

 

Skrzypce

Białka Marek

Rogóż Julia

Sikora Julia

Styrna Marianna

Ormiańska Magdalena (nadobowiązkowo)

 

Altówki

Klich Weronika (nadobowiązkowo)

 

Wiolonczele

Góra Karolina

Mocię Karolina

Pytka Agnieszka

Wołek Gabriela (nadobowiązkowo)

 

Perkusja

Gruca Aleksander

Guzek Bartosz

Kopiński Mateusz

Morys Izabela

 

Oboje

Gicala Adela

Martyka Sylwia

Potera Monika

 

Flety

Płaneta Karolina

Sumara Natalia

Wątor Dominika

 

Podział godzin – zajęcia teoretyczne 2014/2015

Podział zajęć teoretycznych – cykl 4–letni, rok szkolny 2014/2015

Pani Katarzyna Marczak
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
KSZTAŁCENIE SŁUCHU
1500 – 1545 II d   II d    
1545 – 1630 III d   III d    
1630 – 1715          
1715 - 1800          
AUDYCJE MUZYCZNE
1500 – 1545          
1545 – 1630          
1630 – 1715     III d    
1715 - 1800     III c    

 

Pani Barbara Wikońska – Firlet
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
KSZTAŁCENIE SŁUCHU i ZESPÓŁ WOKALNY
1500 – 1545   I a   I b  
1545 – 1630   I a (z. w.)   I b (z. w.)  
1630 – 1715   I b      
1715 - 1800   II c   II c I a
AUDYCJE MUZYCZNE
1500 – 1545         II a
1545 – 1630         III a
1630 – 1715       III b II d
1715 - 1800          
1800 – 1845   II c   II b  

 

Pan Krzysztof Kania
godz. poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
KSZTAŁCENIE SŁUCHU
1500 – 1545     III a   III a
1545 – 1630     II a   II a
1630 – 1715     III c   III c
1720 - 1805     II b   II b
1805 – 1850     III b   III b

 

 

Podział zajęć teoretycznych – cykl 6–letni, rok szkolny 2014/2015

Nauczyciel: Pani Małgorzata Migas

rytmika i kształcenie słuchu

Klasa I a I b II a II b III a III b Zespół rytmiczny*
poniedziałek

 

1515 – 1600 1600 – 1645   1645 – 1730 1815 – 1900 1900 – 1945 1730 – 1815
środa

 

1400 – 1530 1530 – 1700 1700 – 1830     1830 – 2000  
czwartek

 

    1700 – 1745 1530 – 1700 1745 – 1915    

* Zespół rytmiczny dla klasy II i III

Podział uczniów na klasy – zajęcia teoretyczne – cykl 6-letni

Cykl 6-letni: kształcenie słuchu, rytmika – Pani Małgorzata Migas

Klasa I

kl. I a

  1. Burdyl Mateusz
  2. Góral Szymon
  3. Grabiarz Eliza
  4. Hermaszewska Katarzyna
  5. Klimaj Zuzanna
  6. Kurek Emilia
  7. Kuś Szymon
  8. Lewandowska Wiktoria
  9. Mardosz Wojciech
  10. Płachta Karolina
  11. Sowa Amelia
  12. Śmietana Anna

kl. I b

  1. Burdyl Szymon
  2. Guzek Franciszek
  3. Krogulska Martyna
  4. Morawik Daria
  5. Niemiec Julia
  6. Nowacka Emilia
  7. Prus Julia
  8. Rogóż Julia
  9. Serwatka Emilia
  10. Skirło Maria
  11. Szczepanek Dominika
  12. Szczepanek Gabriela

 

Klasa II

kl. II a

  1. Bochenek Franciszek
  2. Kubis Olivia
  3. Leśniak Maja
  4. Mietła Agnieszka
  5. Ojczyk Stanisław
  6. Pacura Zofia
  7. Plichta Rozalia
  8. Romańska Karolina
  9. Włodek Wiktor

 kl. II b

  1. Cylka Zuzanna
  2. Gurgul Zofia
  3. Kukułka Małgorzata
  4. Ledzińska Amelia
  5. Machowski Jakub
  6. Mietła Dominik
  7. Nazimek Emilia
  8. Porębska Julia
  9. Sowa Emanuel


Klasa III

kl. III a

  1. Baniowska Justine
  2. Dorosz Kinga
  3. Filipowska Klara
  4. Gacek Oliwia
  5. Gurgul Kinga
  6. Kraj Dominika
  7. Matras Kornel
  8. Pacura Jakub
  9. Stalmach Beata
  10. Wiecha Gerard
  11. Pabian Aleksandra

kl. III b

  1. Adamczyk Anna
  2. Dzieńska Aleksandra
  3. Grabania Magdalena
  4. Grodna Amelia
  5. Jachna Magdalena
  6. Kotra Michał
  7. Maślanka Konstancja
  8. Smulski Julian
  9. Surmacz Adam
  10. Wardzała Jakub

 

Podział uczniów na klasy – zajęcia teoretyczne – cykl 4-letni

Klasa I – kształcenie słuchu,  zespół wokalny

nauczyciel: Pani Barbara Wilkońska – Firlet

Klasa I a

  1. Dziwiszewska Izabela
  2. Gicala Kacper
  3. Gawenda Katarzyna
  4. Holik Agata
  5. Klimek Zuzanna
  6. Łęczek Weronika
  7. Motak Justyna
  8. Mytnik Patrycja
  9. Patulska Zuzanna
  10. Styrna Bartosz
  11. Wawryka Julia

Klasa I b

  1. Hudy Julia
  2. Jaroszek Katarzyna
  3. Klecka Wiktoria
  4. Krzywda Konrad
  5. Młyńska Kinga
  6. Opoka Szymon
  7. Słota Anna
  8. Sowa Maciej
  9. Stupak Aleksandra
  10. Wawryka Julia Maria
  11. Wesołowska Emilia
  12. Wszołek Maria

 

 

Klasa II

Kształcenie słuchu

nauczyciel: Pan Krzysztof Kania

Klasa II a

  1. Adamczyk Adrian
  2. Idzik Natalia
  3. Marmol Agnieszka
  4. Skirło Hubert
  5. Woda Bartłomiej
  6. Zając Natalia
  7. Zając Patrycja
  8. Zięba Paweł

Klasa II b

  1. Duda Julia
  2. Gdowska Julia
  3. Kołodziej Karolina
  4. Migacz Renata
  5. Wilk Kinga
  6. Wojnicka Gabriela
  7. Jachna Magdalena
  8. Kotra Aleksandra

nauczyciel: Pani Barbara Wilkońska – Firlet

Klasa II c

  1. Duk Natalia
  2. Pajor Weronika
  3. Wiecha Inez
  4. Wołek Gabriela
  5. Klich Samanta
  6. Żurek Otylia
  7. Klich Weronika
  8. Ćwik Anna
  9. Chudyba Paulina

nauczyciel: Pani Katarzyna Marczak

Klasa II d                                           

  1. Biernat Katarzyna
  2. Gawenda Emilia
  3. Nyczkowska Weronika
  4. Topolska Paulina
  5. Toroń Paulina
  6. Wąs Wiktoria
  7. Majka Konrad
  8. Ormiańska Magdalena
  9. Szyc Julia

Audycje muzyczne – wszystkie grupy z klasy II będą miały zajęcia z Panią Barbarą Wilkońską – Firlet

 

Klasa III

Kształcenie słuchu

nauczyciel: Pan Krzysztof Kania

Klasa III a

  1. Białka Marek
  2. Góra Karolina
  3. Guzek Bartosz
  4. Kopiński Mateusz
  5. Mocię Karolina
  6. Pacura Anna
  7. Potera Monika
  8. Rogóż Joanna
  9. Sikora Julia
  10. Sumara Natalia
  11. Wątor Dominika

Klasa III b

  1. Dobrzański Karol
  2. Dziedzic Remigiusz
  3. Gibała Emanuela
  4. Głaszczka Emil
  5. Górski Wojciech
  6. Mucha Aleksandra
  7. Pytel Aleksandra
  8. Rachwał Adrian
  9. Skórnóg Magdalena
  10. Solak Anna
  11. Sowa Klaudia

Klasa III c

  1. Ciuruś Julita
  2. Ćwioro Agnieszka
  3. Grochola Julia
  4. Kania Zuzanna
  5. Klimaj Bartłomiej
  6. Lechowicz Alicja
  7. Malinowska Magdalena
  8. Mendlewska Kinga
  9. Pacura Aleksandra
  10. Pasek Weronika
  11. Tokarz Kacper

nauczyciel: Pani Katarzyna Marczak

Klasa III d

  1. Gicala Adela
  2. Gruca Aleksander
  3. Martyka Sylwia
  4. Morys Izabella
  5. Ojczyk Klaudia
  6. Ojczyk Patrycja
  7. Pamuła Weronika
  8. Płaneta Karolina
  9. Pytka Agnieszka
  10. Stolińska Gabriela
  11. Sytrna Marianna

Audycje muzyczne: 

klasa III a; klasa III b – nauczyciel: Pani Barbara Wilkońska – Firlet

klasa III c; klasa III d – nauczyciel: Pani Katarzyna Marczak

 

 

Spotkania organizacyjne z nauczycielami 2014/2015

Spotkania organizacyjne z nauczycielami:

 

Pani Sabina Cebula – 05.09.2014 r., piątek, godz. 17.00

Pani Wiktoria Chrobak – Mielec – 04.09.2014 r., czwartek, godz. 17.00

Pani Joanna Jarosz – 05.09.2014 r., piątek, godz. 17.00

Pan Piotr Kleśny – 02.09.2014 r., wtorek, godz. 16.00

Pani Katarzyna Kurowska – Mleczko – 01.09.2014 r., poniedziałek, godz. 17.00

Pani Maria Lafarowicz – Trościanka – 02.09.2014 r., wtorek, godz. 15.00 – 17.00

Pani Monika Machnik – 05.09.2014 r., piątek, godz. 17.00

Pan Mirosław Stępień – 02.09.2014 r., wtorek, godz. 15.00

Pani Regina Szlachta – 02.09.2014 r., wtorek, godz. 18.30

Pan Piotr Szyc – 03.09.2014 r., środa, godz. 15.00 – 17.00

Pani Małgorzata Migas – 03.09.2014 r., środa, godz. 15.00 – klasa I, godz. 16.00 – klasa II i III

Pani Monika Kucińska – 04.09.2014 r., czwartek, godz. 17.00 – cykl 6-letni, uczniowie do 10 lat oraz I klasa cyklu młodzieżowego

- 08.09.2014 r, poniedziałek, godz. 17.00 – 18.30 – uczniowie od II klasy cyklu 4-letniego oraz uczniowie cyklu 6-letniego od 11 lat

Pani Katarzyna Wrona – 01.09.2014 r., poniedziałek, godz. 15.00

- 05.09.2014 r, piątek, godz. 17.00 – orkiestra

Przydział uczniów do nauczycieli klasa I 2014/2015

Przydział uczniów do nauczycieli 2014/2015 – klasa I

Fortepian – P. Sabina Cebula

  • Kurek Emilia
  • Mardosz Wojciech

Fortepian – P. Weronika Jahn

  • Morawik Daria
  • Prus Julia

Fortepian – mgr Maria Lafarowicz – Trościanka

  • Szczepanek Gabriela
  • Wesołowska Emilia
  • Duda Julia kl. II
  • Mietła Agnieszka kl. II
  • Smulski Julian kl. III
  • Włodek Wiktor kl. II

Skrzypce – mgr Mirosław Stępień

  • Burdyl Szymon
  • Nowacka Emilia
  • Skirło Maria

Skrzypce – mgr Regina Szlachta

  • Klimaj Zuzanna
  • Serwatka Emilia

Altówka – mgr Joanna Dyjak

  • Lewandowska Wiktoria
  • Patulska Zuzanna

Wiolonczela – mgr Ilona Latocha – Dylewska

  • Garbiarz Eliza
  • Mytnik Patrycja

Wiolonczela – mgr Katarzyna Wrona

  • Hermaszewska Katarzyna
  • Dziwiszewska Izabela

Gitara – mgr Alicja Kawa

  • Krogulska Martyna
  • Płachta Karolina

Gitara – mgr Piotr Szyc

  • Młyńska Kinga
  • Niemiec Julia
  • Gawenda Katarzyna
  • Holik Agata
  • Kotra Aleksandra

Gitara – mgr Olena Tyszkowska – Żurek

  • Szczepanek Dominika
  • Jaroszek Katarzyna
  • Łęczek Weronika
  • Sowa Amelia
  • Stupak Aleksandra

Flet – mgr Katarzyna Kurowska – Mleczko

  • Rogóż Julia

Obój – mgr Monika Machnik

  • Hudy Julia
  • Motak Justyna
  • Wawryka Julia
  • Wszołek Maria

Saksofon – mgr Joanna Jarosz

  • Klimek Zuzanna
  • Słota Anna

Trąbka – mgr Piotr Kleśny

  • Gicala Kacper
  • Góral Szymon
  • Śmietana Anna
  • Wawryka Julia Maria

Akordeon – mgr Paweł Dyjak

  • Krzywda Konrad
  • Kuś Szymon
  • Klecka Wiktoria
  • Opoka Szymon

Perkusja – mgr Wiktoria Chrobak – Mielec

  • Burdyl Mateusz
  • Sowa Maciej
  • Styrna Bartosz

Rozpoczęcie roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 w Szkole Muzycznej odbędzie się 1 września br. o godz. 16.00, w sali gimnastycznej PSP nr 2 w Brzesku.

„Brzeska Rodzina Trzy Plus”

Przypominamy o możliwości przystąpienia do programu „Brzeska Rodzina Trzy Plus”. Informacje o programie można znaleźć tutaj: Brzeska Rodzina Trzy Plus

 

 

Koncert Szkoły Muzycznej

Koncert Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku

Koncert z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku na koncert z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie 30 maja 2014 r., o godz. 16.30.

Facebook
Kalendarz

« September 2014 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30