Archiwum dla Czerwiec 2013

Brzdące dźwiękiem malujące – laureaci festiwalu

  • Grupa młodsza :
    • W kategorii Brzdące wspaniale dźwiękiem malujące:
      • Dobrochna Brynkus – Lebiecka z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu
      • Maria Hornik ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu
      • Naomi Hakim ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce.
    • W kategorii Brzdące pięknie dźwiękiem malujące:
      • Kinga Wielgus ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Mikluszowicach
      • Kacper Szpila ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Domosławicach
      • Zuzanna Szczygieł ze Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 w Krakowie
      • Zofia Pazdro z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Krakowie
    • W kategorii Brzdące ładnie dźwiękiem malujące:
      • Zuzanna Cudek ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Domosławicach
      • Szymon Pierzchała z Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie
      • Zuzanna Wójciak z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu
      • Wiktoria Sala z Państwowej szkoły Muzycznej I stopnia w Myślenicach
  • Grupa starsza:
    • W kategorii Brzdące wspaniale dźwiękiem malujące:
      • Magdalena Kruczała z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach
      • Barbara Ruda ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce
      • Anna Adamczyk ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku
    • W kategorii Brzdące pięknie dźwiękiem malujące:
      • Kacper Bielecki z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chrzanowie
      • Aniela Krakowska z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Krakowie – filia w Niepołomicach
      • Julia Halczak z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu – filia Rabka – Zdrój
      • Łukasz Migiel z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Targu
    • W kategorii Brzdące ładnie dźwiękiem malujące:
      • Piotr Grzyb z Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie
      • Aleksandra Boruta ze Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tymbarku
      • Inez Sperling ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej
      • Nicola Maciejowska ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Żegocinie
  • Nagroda dla najmłodszego uczestnika festiwalu – Beata Stalmach ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku

Gratulujemy!