Absolwenci

Rok szkolny 2019/2020

Cykl czteroletni

  • Biernat Hanna – saksofon
    Klasa lic
    . Piotra Gruszeckiego
  • Bojakowski Sylwester – trąbka
    Klasa mgr Piotra Kleśnego
  • Mietła Maciej – perkusja
    Klasa mgr Bartłomieja Szułakiewicza
  • Siek Teresa – obój
    Klasa mgr Zofii Trystuły- Hovhannisyan
  • Sowa Wiktoria – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Wąs Patrycja – gitara
    Klasa mgr Michała Powązki
  • Wielgosz Amelia – klarnet
    Klasa lic. Oleha Malovichki
  • Wołek Justyna – saksofon
    Klasa lic. Piotra Gruszeckiego

Cykl sześcioletni

  • Adamczyk Maria – flet
    Klasa mgr Katarzyny Kurowskiej -Mleczko
  • Burdyl Mateusz – perkusja
    Klasa mgr Bartłomieja Szułakiewicza
  • Burdyl Szymon – skrzypce
    Klasa mgr Barbary Szpakiewicz
  • Góral Szymon – trąbka
    Klasa mgr Piotra Kleśnego
  • Guzek Franciszek – perkusja
    Klasa mgr Bartłomieja Szułakiewicza
  • Klimaj Zuzanna – skrzypce
    Klasa mgr Marka Żuka
  • Kuś Szymon – akordeon
    Klasa mgr Pawła Dyjaka
  • Kurek Emilia – fortepian
    Klasa mgr Weroniki Jahn
  • Kwaśniak Kacper – perkusja
    Klasa mgr Bartłomieja Szułakiewicza
  • Mardosz Wojciech – fortepian
    Klasa mgr Magdaleny Bukały
  • Morawik Daria – fortepian
    Klasa mgr Weroniki Jahn
  • Płachta Karolina – gitara
    Klasa mgr Piotra Szyca
  • Prus Julia – fortepian
    Klasa mgr Magdaleny Bukały
  • Rogóż Julia – flet
    Klasa mgr Katarzyny Kurowskiej-Mleczko
  • Skirło Maria – fortepian
    Klasa mgr Weroniki Jahn
  • Sowa Amelia – gitara
    Klasa mgr Piotra Szyca
  • Sowa Maciej – perkusja
    Klasa mgr Bartłomieja Szułakiewicza
  • Stawiarz Julianna – flet
    Klasa mgr Katarzyny Kurowskiej-Mleczko
  • Szczepanek Dominika – gitara
    Klasa mgr Michała Powązki

Rok szkolny 2018/2019

Cykl czteroletni

  • Bukowski Jacek – akordeon
    Klasa mgr Pawła Dyjaka
  • Dawiec Gabriela – klarnet
    Klasa dr Katarzyny Marczak
  • Kluz Maja – wiolonczela
    Klasa mgr Ilony Latochy – Dylewskiej
  • Kocot Eleonora – fortepian
    Klasa mgr Sabiny Cebuli
  • Korda Amelia – altówka
    Klasa mgr Joanny Dyjak
  • Lis Zuzanna – saksofon
    Klasa lic. Piotra Gruszeckiego
  • Pabian Kacper – perkusja
    Klasa mgr Bartłomieja  Szułakiewicza
  • Sala Bartosz – trąbka
    Klasa mgr Piotra Kleśnego
  • Świerczek Aleksandra – skrzypce
    Klasa mgr Doroty Cieśli
  • Wojciechowska Magdalena – altówka
    Klasa mgr Joanny Dyjak

Cykl sześcioletni

  • Bochenek Franciszek – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Cylka Zuzanna – flet
    Klasa mgr Katarzyny Kurowskiej-Mleczko
  • Gurgul Zofia – skrzypce
    Klasa mgr Marka Żuka
  • Ledzińska Amelia – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Leśniak Maja – skrzypce
    Klasa mgr Doroty Cieśli
  • Machowski Jakub – perkusja
    Klasa mgr Bartłomieja Szułakiewicza
  • Mietła Agnieszka – fortepian
    Klasa mgr Marii Lafarowicz-Trościanki
  • Mietła Dominik – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Pacura Zofia – fortepian
    Klasa mgr Magdaleny Bukały
  • Plichta Rozalia – fortepian
    Klasa mgr Sabiny Cebuli
  • Porębska Julia – fortepian
    Klasa mgr Magdaleny Bukały
  • Romańska Karolina – fortepian
    Klasa mgr Magdaleny Bukały

Rok szkolny 2017/2018

Cykl czteroletni

  • Biernat Anastazja – gitara
    Klasa mgr Grzegorza Mazanka
  • Klecka Wiktoria – akordeon
    Klasa mgr Pawła Dyjaka
  • Klimek Zuzanna – saksofon
    Klasa mgr Natalii Dziacko
  • Krzywda Konrad – akordeon
    Klasa mgr Pawła Dyjaka
  • Motak Justyna – obój
    Klasa mgr Zofii Trystuły-Hovhannisyan
  • Opoka Szymon – akordeon
    Klasa mgr Pawła Dyjaka
  • Słota Anna – saksofon
    Klasa mgr Natalii Dziacko
  • Wesołowska Emilia – fortepian
    Klasa mgr Marii Lafarowicz-Trościanki
  • Wszołek Maria – obój
    Klasa mgr Zofii Trystuły-Hovhannisyan

Cykl sześcioletni

  • Adamczyk Anna – flet
    Klasa mgr Karoliny Janas 
  • Baniowska Justine – fortepian
    Klasa mgr Sabiny Cebuli
  • Dorosz Kinga – fortepian
    Klasa mgr Sabiny Cebuli
  • Dzieńska Aleksandra – skrzypce
    Klasa mgr Doroty Cieśli
  • Filipowska Klara – skrzypce
    Klasa mgr Marka Żuka
  • Gurgul Kinga – flet
    Klasa mgr Karoliny Janas
  • Kotra Michał – perkusja
    Klasa mgr Bartłomieja Szułakiewicza
  • Kraj Dominika – fortepian
    Klasa mgr Sabiny Cebuli
  • Maślanka Konstancja – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Matras Kornel – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Olchawska Oliwia – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Pacura Jakub – fortepian
    Klasa mgr Sabiny Cebuli
  • Pabian Aleksandra – skrzypce
    Klasa mgr Marka Żuka
  • Smulski Julian – fortepian
    Klasa mgr Marii Lafarowicz- Trościanki
  • Stalmach Beata – skrzypce
    Klasa mgr Barbary Szpakiewicz
  • Surmacz Adam – fortepian
    Klasa mgr Tomasza Karaska

Rok szkolny 2016/2017

Cykl czteroletni

  • Adamczyk Adrian – trąbka
    Klasa mgr Piotra Kleśnego
  • Chudyba Paulina – klarnet
    Klasa dr Katarzyny Marczak
  • Duda Julia – fortepian
    Klasa mgr Marii Lafarowicz – Trościanki
  • Gdowska Julia – saksofon
    Klasa mgr Joanny Wróblewskiej
  • Idzik Natalia – saksofon
    Klasa mgr Joanny Wróblewskiej
  • Klich Weronika – altówka
    Klasa mgr Joanny Dyjak
  • Kołodziej Karolina – obój
    Klasa mgr Zofii Trystuły
  • Kotra Aleksandra – gitara
    Klasa mgr Piotra Szyca
  • Marmol Agnieszka – saksofon
    Klasa mgr Joanny Wróblewskiej
  • Migacz Renata – perkusja
    Klasa mgr Kamila Wróblewskiego
  • Ormiańska Magdalena – skrzypce
    Klasa mgr Mirosława Stępnia
  • Pajor Weronika – flet
    Klasa mgr Katarzyny Kurowskiej –
    Mleczko
  • Skirło Hubert – trąbka
    Klasa mgr Piotra Kleśnego
  • Wojnicka Gabriela – saksofon
    Klasa mgr Joanny Wróblewskiej
  • Wołek Gabriela – wiolonczela
    Klasa mgr Ilony Latochy –
    Dylewskiej
  • Zając Natalia – klarnet
    Klasa dr Katarzyny Marczak
  • Zając Patrycja – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy

Rok szkolny 2015/2016

Cykl czteroletni

  • Białka Marek – skrzypce
    Klasa mgr Mirosława Stępnia
  • Ciuruś Julita – gitara
    Klasa mgr Piotra Szyca
  • Ćwioro Agnieszka – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Dobrzański Karol – akordeon
    Klasa mgr Pawła Dyjaka
  • Dziedzic Remigiusz – klarnet
    Klasa dr Katarzyny Marczak
  • Gibała Emanuela – gitara
    Klasa mgr Piotra Szyca
  • Gicala Adela – obój
    Klasa mgr Moniki Machnik
  • Głaszczka Emil – trąbka
    Klasa mgr Piotra Kleśnego
  • Góra Karolina – wiolonczela
    Klasa mgr Katarzyny Wrony
  • Górski Wojciech – akordeon
    Klasa mgr Pawła Dyjaka
  • Grochola Julia – saksofon
    Klasa mgr Joanny Jarosz
  • Gruca Aleksander – perkusja
    Klasa mgr Kamila Wróblewskiego
  • Guzek Bartosz – perkusja
    Klasa mgr Kamila Wróblewskiego
  • Kania Zuzanna – fortepian
    Klasa mgr Sabiny Cebuli
  • Klimaj Bartłomiej – akordeon
    Klasa mgr Pawła Dyjaka
  • Kopiński Mateusz – perkusja
    Klasa mgr Kamila Wróblewskiego
  • Lechowicz Alicja – fortepian
    Klasa mgr Sabiny Cebuli
  • Malinowska Magdalena – klarnet
    Klasa dr Katarzyny Marczak
  • Martyka Sylwia – obój
    Klasa mgr Moniki Machnik
  • Mendlewska Kinga – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Mocię Karolina – wiolonczela
    Klasa mgr Katarzyny Wrony
  • Morys Izabela – perkusja
    Klasa mgr Kamila Wróblewskiego
  • Ojczyk Klaudia – fortepian
    Klasa mgr Weroniki Jahn
  • Ojczyk Patrycja – fortepian
    Klasa mgr Weroniki Jahn
  • Pacura Aleksandra – klarnet
    Klasa dr Katarzyny Marczak
  • Pacura Anna – skrzypce
    Klasa mgr Mirosława Stępnia
  • Pasek Weronika – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Płaneta Karolina – flet
    Klasa mgr Katarzyny Kurowskiej – Mleczko
  • Potera Monika – obój
    Klasa mgr Moniki Machnik
  • Pytka Agnieszka – wiolonczela
    Klasa mgr Katarzyny Wrony
  • Rachwał Adrian – fortepian
    Klasa mgr Sabiny Cebuli
  • Rogóż Joanna – skrzypce
    Klasa mgr Mirosława Stępnia
  • Rogóż Kacper – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Rynduch Aleksandra – gitara
    Klasa mgr Alicji Kawy
  • Sikora Julia – skrzypce
    Klasa mgr Reginy Szlachty
  • Skórnóg Magdalena – gitara
    Klasa mgr Piotra Szyca
  • Solak Anna – trąbka
    Klasa mgr Piotra Kleśnego
  • Stolińska Gabriela – fortepian
    Klasa mgr Weroniki Jahn
  • Styrna Marianna – skrzypce
    Klasa mgr Reginy Szlachty
  • Sumara Natalia – flet
    Klasa mgr Katarzyny Kurowskiej – Mleczko
  • Wątor Dominika – flet
    Klasa mgr Katarzyny Kurowskiej – Mleczko
Nieobecni nauczyciele
BIP
Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930