Osiągnięcia naszych uczniów

Mateusz Kopiński I miejsce na I Międzyszkolnym Konkursie Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Trzciana 2015 kopinski trzciana 2015
Aleksandra Pytel
Gabriela Stolińska
III miejsce
Wyróżnienie

na 2 Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym dla dzieci i młodzieży im. Z. Noskowskiego Brzesko 2015

wokalnybrzesko2015
Renata Migacz
Mateusz Kopiński
I miejsca w grupie III i w grupie IV na I Miedzyszkolnym Konkursie Perkusyjnym „Laboratorium Rytmu” Brzesko 2015 Laboratorium Rytmu 2015
Anna Adamczyk Wyróżnienie na IX Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Jupiter 2015 – Kraków Jupiter 2015
Mateusz Kopiński
Renata Migacz
I miejsce
Wyróżnienie

w II Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym „Młody Perkusista”

Młody Perkusista 2015
Konstancja Maślanka Wyróżnienie na I Zimowym Spotkaniu Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów Trzciana 2015 Zimowe Trzciana 2015
Gabriela Stolińska
Jakub Pacura
Wyróżnienie I stopnia
Wyróżnienie II stopnia

w II Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym – Trzciana 2015

pianistyczny_trzciana_2015
Grupa kolędnicza w składzie:

  • Mateusz Kopiński – perkusja
  • Alicja Lechowicz – fortepian
  • Renata Migacz – perkusja
  • Izabella Morys – perkusja
  • Bartosz Guzek – perkusja
Nagroda Specjalna – Najlepsza grupa kolędnicza na II Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu…” koledy_swiatniki_2015
Chór Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku II miejsce w Jubileuszowym X Brzeskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „O Muszlę Św. Jakuba” X Brzeski Koledy
Stanisław Ojczyk Brzdąc pięknie dźwiękiem malujący na II Festiwalu Najmłodszych Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia „Brzdące dźwiękiem malujące” 2014 ojczyk_brzdace_2014
Zuzanna Cylka II miejsce w grupie I na IX Ogólnopolskim Festiwalu „Zakręcone Fleciki” 2014 Cylka_Zakrecone_2014
Gabriela Stolińska
Aleksandra Pytel
Aleksandra Pacura
I miejsce
II miejsce
Wyróżnienie

na I ogólnopolskim konkursie wokalnym dla dzieci i młodzieży im Z. Noskowskiego w Brzesku 2014

1wokalny_2014
Weronika Pasek
Konstancja Maślanka
Dyplom w randze srebrnego medalu
Dyplom w randze brązowego medalu

na V Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego Gorlice 2014

spotkania_gitarowe_2014
Patrycja Ojczyk
Anna Adamczyk
Klaudia Ojczyk
Konstancja Maślanka
Klaudia Sowa
Grand Prix
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Wyróżnienie I stopnia

na III konkursie muzyczno – literackim w zakresie gry a vista pt. „Czytanie w Trzcianie” 2014

czytanie_trzciana_2014
Mateusz Kopiński I nagroda III Myślenickich Konfrontacji Perkusyjnych – Edycji Międzynarodowej oraz Nagroda Specjalna : Osobowość III Myślenickich Konfrontacji Perkusyjnych 2014 Myślenickie Konfrontacje 2014
Kinga Gurgul I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej Rytm i Melodia 2014 jezowska 2014
Renata Migacz II miejsce na I Olkulskim Konkursie Perkusyjnym „Młody Perkusista” 2014 olkuskiperkusyjny2014
Kwartet perkusyjny w składzie: Renata Migacz, Mateusz Kopiński, Izabela Morys, Zuzanna Magiera. Nauczyciel prowadzący : Wiktoria Chrobak – Mielec I miejsce w kategorii większe składy oraz Nagroda Specjalna za najciekawszy skład na I Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych Trzciana 2014 zespolytrzciana2014
Gabriela Stolińska Wyróżnienie na I Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym Trzciana 2014 Miedzyszkolny Trzciana 2014
Marek Białka I miejsce na III Małopolskim Przeglądzie Piosenki Angielskiej Miechów 2013 Marek Białka Miechów 2013
Konstancja Maślanka Dyplom w randze srebrnego medalu na
IV Spotkaniach Gitarowych Gorlice 2013
Spotkania Gitarowe 2013
Zespół Perkusyjny
Izabela Morys
Udział w XXVI Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2013” Talenty Małopolski 2013