Dni otwarte

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia Naszej Szkoły w trakcie Dni Otwartych. Odbędą się one 25 i 26 kwietnia 2018 roku.

W ramach dni otwartych będą możliwe:

  • obserwacja zajęć prowadzonych w szkole
  • konsultacje z pedagogami
  • zajęcia przygotowujące do badania przydatności – sprawdzenia predyspozycji do podjęcia nauki

Harmonogram Dni Otwartych:

  • 25 kwietnia 2018 roku – środa
    • 16:15 – 17:00 – Zajęcia przygotowawcze dla kandydatów
      • I grupa (do 9 lat) – sala ż9
      • II grupa (od 10 lat) – sala Z102
    • 17:00 – 17:45 – Koncert i prezentacja instrumentów – świetlica
    • 18:00 – 18:45 – Próba zespołu instrumentów dętych z krótkim koncertem – świetlica
    • 19:00 – 19:45 – Zajęcia przygotowawcze dla kandydatów
      • I grupa (do 9 lat) – sala ż9
      • II grupa (od 10 lat) – sala Z102
    • Lekcje otwarte, konsultacje z nauczycielami:
      • Akordeon – Paweł Dyjak – sala P1 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Altówka – Joanna Dyjak – sala N3 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Flet – Karolina Janas – sala N2 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Fortepian – Magdalena Bukała – sala P2 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Gitara – Alicja Kawa – sala C102 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Gitara – Piotr Szyc – sala C101 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Klarnet – Katarzyna Marczak – sala N6 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Obój – Zofia Trystuła – sala C3 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Saksofon – Natalia Dziacko – sala P2 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Skrzypce – Dorota Cieśla – sala C4 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Trąbka – Piotr Kleśny – sala N7 (godzina 15:30 – 17:00)
      • Wiolonczela – Ilona Latocha – Dylewska – gabinet dyrektora (godzina 15:30 – 17:00)

      N – nowa część, wejście od parkingu
      P – wejście jak na salę gimnastyczną
      C – Pawilon Czerwony
      Z – Pawilon Zielony
      ż – Pawilon Żółty

  • 26 kwietnia 2018 roku – czwartek
      • 16:15 – 17:00 – Zajęcia przygotowawcze dla kandydatów – sala ż9
      • 17:00 – 17:45 – Próba orkiestry i chóru z krótkim koncertem – świetlica
      • 18:00 – 18:45 – Koncert i prezentacja instrumentów – świetlica
      • 19:00 – 19:45 – Zajęcia przygotowawcze dla kandydatów – sala ż9
      • Lekcje otwarte:
        • Akordeon – Paweł Dyjak – sala P1 (godzina 15:30 – 17:00)
        • Fortepian – Magdalena Bukała – sala N5 (godzina 15:30 – 17:00)
        • Gitara – Alicja Kawa – sala C102 (godzina 15:30 – 17:00)
        • Perkusja – Bartłomiej Szułakiewicz – sala N PERKUSYJNA (godzina 15:30 – 17:00 i 18:00 – 19:00)
        • Skrzypce – Barbara Szpakiewicz – sala N5 (godzina 15:30 – 17:00)
        • Wiolonczela – Jacek Bielecki – sala Z105 (godzina 15:30 – 17:00)

        N – nowa część, wejście od parkingu
        P – wejście jak na salę gimnastyczną
        C – Pawilon Czerwony
        Z – Pawilon Zielony
        ż – Pawilon Żółty