Dni otwarte

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia Naszej Szkoły w trakcie Dni Otwartych. Odbędą się one w dniach 8 – 10 kwietnia 2019 roku.

W ramach dni otwartych będą możliwe:

  • obserwacja zajęć prowadzonych w szkole
  • konsultacje z pedagogami
  • zajęcia przygotowujące do badania przydatności – sprawdzenia predyspozycji do podjęcia nauki

Harmonogram Dni Otwartych:

  • 8 kwietnia 2019 roku – poniedziałek
    • 16:15 – 17:00 – Zajęcia przygotowawcze dla kandydatów
      • Grupa od 10 lat – p. Barbara Wilkońska – Firlet – sala nr Z 102
    • 17:30 – 18:30 – Koncert i prezentacja instrumentów, orkiestry smyczkowej, zespołu instrumentów dętych – świetlica
    • 18:30 – 19:15 – Zajęcia przygotowawcze dla kandydatów
      • I grupa (do 9 lat) – p. Małgorzata Migas – sala nr B 3
      • II grupa (od 10 lat) – p. Barbara Wilkońska – Firlet – sala nr Z 102
    • Lekcje otwarte – obserwacja zajęć indywidualnych, konsultacje z nauczycielami:
      • Akordeon – Paweł Dyjak – sala P 1 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Altówka – Joanna Dyjak – sala N 6 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Flet – Katarzyna Kurowska – Mleczko – sala N 3 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Fortepian – Michał Chrobak – sala N 5 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Gitara – Alicja Kawa – sala N 2 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Perkusja – Bartłomiej Szułakiewicz – sala N PERKUSYJNA (godzina 15:30 – 17:30)
      • Skrzypce – Dorota Cieśla – sala Z 105 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Skrzypce – Marek Żuk – sala N 7 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Wiolonczela – Ilona Latocha – Dylewska – gabinet dyrektora (godzina 15:30 – 17:30)

      N – nowa część, wejście od parkingu
      P – wejście jak na salę gimnastyczną
      Z – Pawilon Zielony
      B 3 – w części gimnazjalnej

  • 9 kwietnia 2019 roku – wtorek
    • 17:30 – 18:30 – Koncert i prezentacja instrumentów, orkiestry smyczkowej, zespołu – świetlica
    • 18:30 – 19:15 – Zajęcia przygotowawcze dla kandydatów
      • I grupa (do 9 lat) – p. Małgorzata Migas – sala nr B 3
      • II grupa (od 10 lat) – p. Barbara Wilkońska – Firlet – sala nr Z 102
    • Lekcje otwarte – obserwacja zajęć indywidualnych, konsultacje:
      • Akordeon – Paweł Dyjak – sala P 1 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Fortepian – Sabina Cebula – sala N 1 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Klarnet – Katarzyna Marczak – sala N 6 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Obój – Zofia Trystuła – sala N 2 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Perkusja – Bartłomiej Szułakiewicz – sala N PERKUSYJNA (godzina 15:30 – 17:30)
      • Saksofon – Piotr Gruszecki – sala P 2 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Skrzypce – Barbara Szpakiewicz – sala C 6 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Trąbka – Piotr Kleśny – sala N 7 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Wiolonczela – Jacek Bielecki – sala Z 105 (godzina 15:30 – 17:30)

      N – nowa część, wejście od parkingu
      P – wejście jak na salę gimnastyczną
      C – Pawilon Czerwony
      Z – Pawilon Zielony
      B 3 – w części gimnazjalnej

  • 10 kwietnia 2019 roku – środa
    • 17:30 – 18:30 – Koncert i prezentacja instrumentów, zespołu – świetlica
    • 18:30 – 19:30 – Zajęcia przygotowawcze dla kandydatów
      • I grupa (do 9 lat) – p. Małgorzata Migas – sala nr Z 105
      • II grupa (od 10 lat) – p. Barbara Wilkońska – Firlet – sala nr Z 102
    • Lekcje otwarte – obserwacja zajęć indywidualnych, konsultacje z nauczycielami:
      • Akordeon – Paweł Dyjak – sala P 1 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Altówka – Joanna Dyjak – sala N 6 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Flet – Karolina Janas – sala N 2 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Fortepian – Magdalena Bukała – sala N 5 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Gitara – Piotr Szyc – sala C 2 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Perkusja – Bartłomiej Szułakiewicz – sala N PERKUSYJNA (godzina 15:30 – 17:30)
      • Skrzypce – Dorota Cieśla – sala N 3 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Skrzypce – Marek Żuk – sala C 6 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Trąbka – Piotr Kleśny – sala N 7 (godzina 15:30 – 17:30)
      • Wiolonczela – Ilona Latocha – Dylewska – gabinet dyrektora (godzina 15:30 – 17:30)

      N – nowa część, wejście od parkingu
      P – wejście jak na salę gimnastyczną
      C – Pawilon Czerwony
      Z – Pawilon Zielony
      B 3 – w części gimnazjalnej