Plan zajęć

Cykl 6-letni Grupa Ia

Godziny Poniedziałek Środa
14:00 - 14:45Kształcenie słuchu
M.Migas
14:50 - 15:35Rytmika
M. Migas
17:00 - 17:45Kształcenie słuchu
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa Ib

Godziny Wtorek Czwartek
15:20 - 16:05Kształcenie słuchu
M. Migas
16:10 - 16:55Kształcenie słuchu
M. Migas
17:00 - 17:45Rytmika
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa IIa

Godziny Poniedziałek Środa
15:45 - 16:30Kształcenie słuchu
M. Migas
16:35 - 17:20Rytmika
M. Migas
17:55 - 18:40Kształcenie słuchu
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa IIb

Godziny Wtorek Czwartek
16:15 - 17:00Kształcenie słuchu
M.Migas
17:05 - 17:50Rytmika
M. Migas
17:55 - 18:40Kształcenie słuchu
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa IIIa

Godziny Poniedziałek Środa
17:30 - 18:15Kształcenie słuchu
M. Migas
18:20 - 19:05Rytmika
M. Migas
18:50 - 19:35Kształcenie słuchu
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa IIIb

Godziny Wtorek Czwartek
18:00 - 18:45Kształcenie słuchu
M. Migas
18:50 - 19:35Kształcenie słuchu
M. Migas
Rytmika
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa IV

Godziny Środa Piątek
15:30 - 16:15Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
16:25 - 17:10Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 6-letni Grupa Va

Godziny Środa Piątek
17:20 - 18:05Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
18:15 - 19:00Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16

Cykl 6-letni Grupa Vb

Godziny Wtorek Czwartek
16:25 - 17:10Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
17:15 - 18:00Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
18:05 - 18:50Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 6-letni Grupa VIa

Godziny Środa Piątek
18:15 - 19:00Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
19:10 - 19:55Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16

Cykl 6-letni Grupa VIb

Godziny Poniedziałek Środa
16:15 - 17:00Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
17:05 - 17:50Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
19:10 - 19:55Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 4-letni Grupa I

Godziny Poniedziałek Czwartek
17:20 - 18:05Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
18:00 - 18:45Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 4-letni Grupa IIa

Godziny Środa Piątek
15:30 - 16:15Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
16:25 - 17:10Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16

Cykl 4-letni Grupa IIb

Godziny Wtorek Piątek
15:30 - 16:15Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
16:20 - 17:05Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
17:20 - 18:05Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 4-letni Grupa III

Godziny Poniedziałek Piątek
15:20 - 16:05Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
15:30 - 16:15Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
16:25 - 17:10Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 4-letni Grupa IV

Godziny Środa Piątek
17:20 - 18:05Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
18:15 - 19:00Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet

Zajęcia międzyklasowe

Godziny Poniedziałek Godziny Czwartek
18:00 - 18:45Zespół instrumentów dętych
P. Dyjak
Stołówka
17:20 - 18:05Chór - cykl sześcioletni
M. Gruszowska
19:00 - 19:45Zespół instrumentów dętych
P. Dyjak
Stołówka
18:10 - 18:55Chór - całość
M. Gruszowska
19:05 - 19:50Chór cykl czteroletni
M. Gruszowska
18:00 - 18:45Zespół instrumentów smyczkowych
J. Dyjak
s. 16
19:00 - 19:45Zespół instrumentów smyczkowych
J. Dyjak
s. 16

Zajęcia międzyklasowe dotyczą uczniów klas IV - VI cyklu sześcioletniego oraz II - IV cyklu czteroletniego według przydziałów do odpowiednich zespołów.


Małgorzata Migas

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
14:00 - 14:45
Kształcenie słuchu
Ia/6
14:50 - 15:35
Rytmika
Ia/6
15:45 - 16:30
Kształcenie słuchu
IIa/6
15:20 - 16:05
Kształcenie słuchu
Ib/6
16:10 - 16:55
Kształcenie słuchu
Ib/6
16:35 - 17:20
Rytmika
IIa/6
16:15 - 17:00
Kształcenie słuchu
IIb/6
17:00 - 17:45
Kształcenie słuchu
Ia/6
17:00 - 17:45
Rytmika
Ib/6
17:30 - 18:15
Kształcenie słuchu
IIIa/6
17:05 - 17:50
Rytmika
IIb/6
17:55 - 18:40
Kształcenie słuchu
IIa/6
17:55 - 18:40
Kształcenie słuchu
IIb/6
18:20 - 19:05
Rytmika
IIIa/6
18:00 - 18:45
Kształcenie słuchu
IIIb/6
18:50 - 19:35
Kształcenie słuchu
IIIa/6
18:50 - 19:35
Kształcenie słuchu
IIIb/6
18:50 - 19:35
Rytmika
IIIb/6

Barbara Wilkońska - Firlet

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:20 - 16:05
Kształcenie słuchu
III/4
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
IIb/4
15:30 - 16:15
Audycje Muzyczne
IIa/4
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
III/4
16:15 - 17:00
Kształcenie słuchu
VIb/6
16:20 - 17:05
Audycje muzyczne
IIb/4
16:25 - 17:10
Audycje muzyczne
IV/6
16:25 - 17:10
Kształcenie słuchu
Vb/6
16:25 - 17:10
Audycje muzyczne III/4
17:05 - 17:50
Audycje muzyczne
VIb/6
17:15 - 18:00
Kształcenie słuchu
Vb/6
17:20 - 18:05
Audycje muzyczne
Va/6
17:20 - 18:05
Kształcenie słuchu
I/4
17:20 - 18:05
Kształcenie słuchu
IIb/4
18:00 - 18:45
Kształcenie słuchu
I/4
18:05 - 18:50
Audycje muzyczne
Vb/6
18:15 - 19:00
Audycje muzyczne IV/4
18:15 - 19:00
Audycje muzyczne
VIa/6
19:10 - 19:55
Kształcenie słuchu
VIb/6

Krzysztof Kania

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
IV/6
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
IV/6
16:25 - 17:10
Kształcenie słuchu
IIa/4
16:25 - 17:10
Kształcenie słuchu
IIa/4
17:20 - 18:05
Kształcenie słuchu
IV/4
17:20 - 18:05
Kształcenie słuchu
IV/4
18:15 - 19:00
Kształcenie słuchu
Va/6
18:15 - 19:00
Kształcenie słuchu
Va/6
19:10 - 19:55
Kształcenie słuchu
VIa/6
19:10 - 19:55
Kształcenie słuchu
VIa/6

Nieobecni nauczyciele
  • Zajęcia z Panią Iloną Latochą – Dylewską w dniach: 22 – 27 października są odwołane.

  • Zajęcia z Panem Krzysztofem Kanią w dniach: 20 – 28 października br. są odwołane.

  • Zajęcia z Panią Joanną Dyjak w dniach: 21 – 29 października br. są odwołane.

  • Zajęcia z Panią Ewą Ściborowską w dniach: 21 – 30 października są odwołane.

  • Zajęcia z Panem Michałem Chrobakiem w dniach: 19 – 23 października br. są odwołane.

  • Zajęcia z Panią Barbarą Wilkońską – Firlet w dniu 19 – 26 października br. są odwołane.

  • Zajęcia z Panem Olehem Malovichko w dniu 19 października br. są odwołane.

  • Zajęcia z Panią Dorotą Cieślą w dniu 19 – 23 października br. są odwołane.

BIP
Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031