Plan zajęć

Cykl 6-letni Grupa Ia

Godziny Poniedziałek Środa
14:00 - 14:45Rytmika
M.Migas
14:45 - 15:30Kształcenie słuchu
M. Migas
17:00 - 17:45Kształcenie słuchu
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa Ib

Godziny Wtorek Czwartek
16:00 - 16:45Rytmika
M. Migas
16:45 - 17:30Kształcenie słuchu
M. Migas
16:50 - 17:35Kształcenie słuchu
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa IIa

Godziny Poniedziałek Środa
15:35 - 16:20Rytmika
M. Migas
16:20 - 17:05Kształcenie słuchu
M. Migas
17:45 - 18:30Kształcenie słuchu
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa IIb

Godziny Poniedziałek Środa
17:10 - 17:55Rytmika
M.Migas
17:55 - 18:40Kształcenie słuchu
M. Migas
18:30 - 19:15Kształcenie słuchu
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa IIc

Godziny Wtorek Czwartek
17:35 - 18:20Rytmika
M.Migas
Kształcenie słuchu
M. Migas
18:20 - 19:05Kształcenie słuchu
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa III

Godziny Wtorek Czwartek
18:20 - 19:05Rytmika
M. Migas
19:05 - 19:50Kształcenie słuchu
M. Migas
Kształcenie słuchu
M. Migas

Cykl 6-letni Grupa IVa

Godziny Środa Piątek
16:20 - 17:05Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
17:15 - 18:00Kształcenie słuchu
K. Kania
Kształcenie słuchu
K. Kania

Cykl 6-letni Grupa IVb

Godziny Poniedziałek Czwartek
15:30 - 16:15Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
16:20 - 17:05Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
17:00 - 17:45Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet

Cykl 6-letni Grupa Va

Godziny Środa Piątek
17:10 - 17:55Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
18:05 - 18:50Kształcenie słuchu
K. Kania
Kształcenie słuchu
K. Kania

Cykl 6-letni Grupa Vb

Godziny Wtorek Piątek
16:20 - 17:05Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
17:10 - 17:55Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
18:00 - 18:45Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet

Cykl 6-letni Grupa VIa

Godziny Środa Piątek
18:00 - 18:45Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
19:00 - 19:45Kształcenie słuchu
K. Kania
18:55 - 19:40Kształcenie słuchu
K. Kania

Cykl 6-letni Grupa VIb

Godziny Poniedziałek Środa
15:15 - 16:00Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
16:05 - 16:50Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
18:50 - 19:35Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet

Cykl 4-letni Grupa Ia

Godziny Środa Piątek
15:30 - 16:15Kształcenie słuchu
K. Kania
Kształcenie słuchu
K. Kania

Cykl 4-letni Grupa Ib

Godziny Poniedziałek Czwartek
17:10 - 17:55Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
18:00 - 18:45Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet

Cykl 4-letni Grupa II

Godziny Wtorek Piątek
15:30 - 16:15Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
16:20 - 17:05Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet

Cykl 4-letni Grupa III

Godziny Środa Piątek
15:30 - 16:15Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
16:25 - 17:10Kształcenie słuchu
K. Kania
16:20 - 17:05Kształcenie słuchu
K. Kania

Cykl 4-letni Grupa IV

Godziny Wtorek Piątek
17:10 - 17:55Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
18:00 - 18:45Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
18:50 - 19:35Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet

Zajęcia międzyklasowe

Godziny Poniedziałek Godziny Czwartek
18:00 - 19:45Zespół instrumentów dętych
P. Dyjak
17:30 - 18:15Chór
M. Gruszowska
18:00 - 19:45Zespół instrumentów smyczkowych
J. Dyjak
18:15 - 19:00Chór - całość
M. Gruszowska
19:00 - 19:45Chór
M. Gruszowska

Zajęcia międzyklasowe dotyczą uczniów klas IV - VI cyklu sześcioletniego oraz II - IV cyklu czteroletniego według przydziałów do odpowiednich zespołów.


Małgorzata Migas

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
14:00 - 14:45
Rytmika
Ia/6
14:45 - 15:30
Kształcenie słuchu
Ia/6
15:35 - 16:20
Rytmika
IIa/6
16:00 - 16:45
Rytmika
Ib/6
16:20 - 17:05
Kształcenie słuchu
IIa/6
17:00 - 17:45
Kształcenie słuchu
Ia/6
16:45 - 17:30
Kształcenie słuchu
Ib/6
17:10 - 17:55
Rytmika
IIb/6
16:50 - 17:35
Kształcenie słuchu
Ib/6
17:45 - 18:30
Kształcenie słuchu
IIa/6
17:35 - 18:10
Rytmika
IIc/6
17:55 - 18:40
Kształcenie słuchu
IIb/6
17:35 - 18:20
Kształcenie słuchu
IIc/6
18:30 - 19:15
Kształcenie słuchu
IIb/6
18:10 - 19:05
Kształcenie słuchu
IIc/6
18:20 - 19:05
Rytmika
III/6
19:05 - 19:50
Kształcenie słuchu
III/6
19:05 - 19:50 Kształcenie słuchu
III/6

Barbara Wilkońska - Firlet

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:15 - 16:00
Kształcenie słuchu
VIb/6
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
II/4
15:30 - 16:15
Audycje Muzyczne
III/4
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
IVb/6
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
II/4
16:05 - 16:50
Audycje Muzyczne
VIb/6
16:20 - 17:05
Audycje muzyczne
II/4
16:20 - 17:05
Audycje muzyczne
IVa/6
16:20 - 17:05
Audycje muzyczne
IVb/6
16:20 - 17:05
Kształcenie słuchu
Vb/6
17:00 - 17:45
Kształcenie słuchu
IVb/6
17:10 - 17:55
Kształcenie słuchu
Vb/6
17:10 - 17:55
Audycje muzyczne
Va/6
17:10 - 17:55
Kształcenie słuchu
Ib/4
17:10 - 17:55
Kształcenie słuchu
IV/4
18:00 - 18:45
Kształcenie słuchu
Ib/4
18:00 - 18:45
Audycje muzyczne
Vb/6
18:00 - 18:45
Audycje muzyczne VIa/6
18:00 - 18:45
Audycje muzyczne
IV/4
18:50 - 19:35
Kształcenie słuchu
IV/4
18:50 - 19:35
Kształcenie słuchu
VIb/6

Krzysztof Kania

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
Ia/4
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
Ia/4
16:25 - 17:10
Kształcenie słuchu
III/4
16:20 - 17:05
Kształcenie słuchu
III/4
17:15 - 18:00
Kształcenie słuchu
IVa/6
17:15 - 18:00
Kształcenie słuchu
IVa/6
18:05 - 18:50
Kształcenie słuchu
Va/6
18:05 - 18:50
Kształcenie słuchu
Va/6
19:00 - 19:45
Kształcenie słuchu
VIa/6
18:55 - 19:40
Kształcenie słuchu
VIa/6

Nieobecni nauczyciele
BIP
Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031