Przed premierą filmu…

9 kwietnia 2018 był niezwykłym dniem dla społeczności Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku. Pochodzący z Brzeska reżyser filmowy Szymon Jakubowski, znany m.in. jako twórca filmu kinowego „Jak żyć?” czy reżyser serialu „Malanowski i partnerzy”, wraz z operatorem Patrykiem Jordanowiczem i ekipą filmową kręcili reklamę dla naszej szkoły. Już wkrótce będzie można ją obejrzeć w świecie wirtualnym i nie tylko.

Ujęcia powstawały w pięciu lokacjach. Uczniowie, ich rodzice i nauczyciele mogli więc nie tylko wcielić się w role aktorów, lecz przede wszystkim przypatrywać się pracy mistrzów, którzy od świtu do zmroku pracowali dla naszej szkoły pro publico bono, za co serdecznie im dziękujemy.
fot. Grzegorz Panek

Pierwszą lokacją reklamy naszej szkoły była sala koncertowa Ratusza w Brzesku.
Serdecznie dziękujemy za nieodpłatne udostępnienie sali dyrekcji Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku, kierownikowi USC w Brzesku oraz władzom samorządowym.
fot. Grzegorz Panek

Drugą lokacją filmu promującego szkołę był prywatny dom jednej z uczennic Szkoły Muzycznej, za którego udostępnienie bardzo dziękujemy.
fot. Grzegorz Panek

Trzecią i czwartą lokacją reklamy naszej szkoły był korytarz szkolny i wejście główne należące do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku, w której budynku mieści się również Szkoła Muzyczna I Stopnia w Brzesku. Bardzo dziękujemy dyrekcji PSP nr 2 za udostępnienie miejsc oraz całej społeczności tej szkoły za wyrozumiałość wobec wyzwań jakie niesie za sobą kręcenie reklamy.
fot. Grzegorz Panek

Ostatnią, piątą lokacją reklamy Szkoły Muzycznej była sala koncertowa Domu Ludowego w Jadownikach. Serdecznie dziękujemy władzom samorządowym za nieodpłatne udostępnienie tej lokacji, a także wszystkim uczniom, rodzicom, absolwentom i gościom, którzy stworzyli niezbędny w tej scenie entuzjastyczny tłum!
fot. Grzegorz Panek